Strona główna

Bądź na bieżąco

Aktualności

UWAGA!! Zawieszone przystanki – PKO SILESIA MARATHON
27
Wrz

UWAGA!! Zawieszone przystanki – PKO SILESIA MARATHON

Informujemy, iż w dniu 1-go października (niedziela) w związku z biegiem PKO Silesia Marathon, w godzinach od 7:30 do 15:30 włącznie zostaną wyłączone z obsługi przystanki „Katowice Sokolska”, oraz „Katowice Strefa Kultury”. W związku z tym prosimy o kierowanie się na najbliższy przystanek „Katowice Dworzec” stanowisko nr 10.
UWAGA !!! Zawieszone przystanki – TOUR DE POLOGNE
25
Lip

UWAGA !!! Zawieszone przystanki – TOUR DE POLOGNE

W DNIU 30.07.2017 (NIEDZIELA) W ZWIĄZKU Z WYŚCIGIEM KOLARSKIM „TOUR DE POLOGNE” ZAWIESZA SIĘ FUNKCJONOWANIE PRZYSTANKU „KATOWICE SOKOLSKA” i „KATOWICE STREFA KULTURY” OD GODZ. 9:00 DO GODZ. 17:00 WŁĄCZNIE. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM PROSZĘ O KIEROWANIE SIĘ NA NAJBLIŻSZY PRZYSTANEK „KATOWICE DWORZEC”.
Rozkład dopasowany do Twoich potrzeb

Zaplanuj podróż

Wybierz interesujący Cię przystanek, by sprawdzić jego lokalizację i godziny odjazdu w wybranym kierunku. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Ci komfortowy dojazd do lub z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice.

Wybierz kierunek
Krótko o usłudze

O linii lotnisko

Linia Lotnisko jako jedyne regularne połączenie autobusowe pomiędzy Dworcem PKP w Katowicach a Międzynarodowym Portem lotniczym Katowice w Pyrzowicach z powodzeniem funkcjonuje już od kwietnia 2004r. Rok rocznie przewozimy kilkadziesiąt tysięcy pasażerów. Linie Lotnisko obsługują tylko najnowsze niskopodłogowe klimatyzowane autobusy, które zapewniają naszym klientom komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo podróżowania.

Zarezerwuj swój bilet na przejazd już dziś przez internetowy system sprzedaży