PKM Katowice
Strona główna - Aktualności -
Chcesz zostać kierowcą autobusu miejskiego? Przeszkolimy Cię!
Chcesz zostać kierowcą autobusu miejskiego? Przeszkolimy Cię!
09.11.2021

W PKM Katowice trwa nabór na kierowców autobusów komunikacji miejskiej. Dotychczas o to stanowisko ubiegać się mogły jedynie osoby już posiadające prawo jazdy kategorii D wraz ze świadectwem kwalifikacji zawodowej. Teraz pojawiła się jednak szansa dla osób, które nie posiadają prawa jazdy na autobus.

Z nami możesz spełnić swoje marzenie i zostać kierowcą autobusu komunikacji miejskiej!

Nasza firma podpisała umowę z firmą przeprowadzającą szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii D oraz kwalifikacji wstępnej na przewóz osób. Oznacza to, że o stanowisko kierowcy w naszej firmie mogą się także ubiegać osoby posiadające tylko kategorię B lub C.

Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany – wyślij do nas swoje CV z dopiskiem SZKOLENIE –  zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii D składa się z 20 godzin wykładów oraz szkolenia praktycznego: 60 godzin dla osoby z kategorią B i 40 godzin dla osoby z kategorią C.

Szkolenie w zakresie kwalifikacji wstępnej na przewóz osób to 140 godzin zajęć (w tym 8 godzin zajęć praktycznych). Dodatkowo przewidziano 2 godziny jazd na torze poślizgowym lub 1 godzinę na symulatorze.

Obydwa szkolenia kończą się egzaminem państwowym.

 

Oferujemy umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny oraz nowoczesny tabor – aplikuj już dziś!

 

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 32 493 10 72

 

Zgłoszenia można składać w siedzibie firmy:

PKM Katowice sp. z o.o.
40-085 Katowice, ul. Mickiewicza 59

pokój nr 15 – 17, I piętro, w godz. 7.00-15.00,
wysłać pocztą lub e-mailem:  kadry@pkm.katowice.pl

 

 

Prosimy o zamieszczanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).