PKM Katowice
Strona główna - Aktualności -
Kierowca pilnie poszukiwany
Kierowca pilnie poszukiwany
07.06.2021

W PKM Katowice trwa rekrutacja na stanowisko kierowcy autobusu komunikacji miejskiej. 7 czerwca w Powiatowym Urzędzie Pracy przy ul. Pośpiecha 14 w Katowicach odbyła się giełda pracy, w której uczestniczyła nasza firma. Podczas trwania giełdy odwiedziło nas kilkadziesiąt osób zainteresowanych pracą kierowcy.

O pracę u nas mogą się ubiegać osoby posiadające aktualne uprawnienia do prowadzenia autobusów. Jednak dzięki współpracy z urzędem pracy pojawiła się także szansa dla osób nieposiadających prawa jazdy na autobus. W ramach programu aktywizacji zawodowej 10 bezrobotnych osób będzie mogło zrobić kurs prawa jazdy kategorii D oraz kwalifikacje zawodowe i zostać kierowcą w naszej spółce.

Jeśli jednak już posiadasz dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje (prawo jazdy kat. D, świadectwo kwalifikacji zawodowej), aplikuj już dziś!
Oferujemy umowę o pracę, atrakcyjne zarobki, bogaty pakiet socjalny oraz nowoczesny tabor.

Wymagane dokumenty:

list motywacyjny, CV oraz kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje (prawo jazdy, świadectwo kwalifikacji zawodowej).

Zgłoszenia należy składać w siedzibie firmy:

PKM Katowice sp. z o.o., 40-085 Katowice, ul. Mickiewicza 59

pokój nr 15 – 17, I piętro, w godz. 700-1500,
wysłać pocztą lub e-mailem:  kadry@pkm.katowice.pl

Prosimy o zamieszczanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).